acheter cialis en ligne
JooMix

ФО-П Тарнопольський

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг «Твій час»

Як отримати КЕП

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу!


Для отримання сертифікатів ключів кваліфікованого електронного підпису (КЕП) необхідно надати комплект документів згідно переліка документів та вимог.

Якщо Ви вже маєте діючий комплект підписів і бажаєте їх продовжити, не виходячи зі свого офісу і без надання комплекту документів, то існує можливість оформити заявки в автоматичному продовженні (як це потрібно робити - описано в Інструкції).


Якщо ж Ви будете оформляти ключі з наданням документів, то звертаємо Вашу увагу, що весь перелік повинен бути оформлений відповідно до ОБОВ'ЯЗКОВИХ вимог чинного законодавства України та Регламенту АЦСК «Україна».

В цьому випадку ми не маємо права спрощувати процес отримання сертифікатів ключів ЕЦП, скорочуючи затверджений національним законодавством комплект і приймаючи неякісні копії документів.

Просимо поставитися до цього відповідально і з розумінням, тому що тільки при наявності ВСІХ необхідних документів, наданих в належному вигляді, співробітники АЦСК «Україна» мають право видати Вам сертифікати ключів КЕП.


Увага!!! Нагадуємо, що отримавши нові ключі, Ви повинні в ДФС відправити один з документів:

  • "Договір про Визнання електроних документів" - якщо ключі отримані вперше або термін дії старих ключів закінчився;
  • "Повідомлення про реєстрацію ЕЦП" - якщо термін дії старих ключів ще не закінчився або якщо отримано новий ключ бухгалтера / співробітника.

У відповідь повинна прийти позитивна квитанція №2 (протягом 5 робочих днів), після чого Ви зможете користуватися новими ключами.

 

Якщо Ви бажаєте замовити видачу ключів КЕП у нас в офісі, будь ласка, погодьте час зустрічі для оформлення ключів заздалегідь, зателефонувавши нам за допомогою одного з телефонів:

728-32-36, /068/ 331-83-46, /095/ 430-64-63.

Або надішліть повідомлення за допомогою форми на головній сторінці: