acheter cialis en ligne
JooMix

ФО-П Тарнопольський

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг «Твій час»

Що таке FlyDoc

Що таке Flydoc?

За останнє десятиліття світ повністю змінився: у кожного є мобільний телефон, який за потужністю перевищує всі комп’ютери  НАСА на момент запуску на Місяць експедиції Аполло. Є мобільний Інтернет,  який дозволяє бути в курсі світових подій незалежно від місця перебування. Це змінило назавжди наші підходи до розваг, роботи та комунікації.

Однак, незважаючи на такі  потужні інструменти, а також програми, які давно ввійшли в наше життя: 1С, Медок, ЕЦП, ми і далі використовуємо папір для первинних документів в обліку підприємства зі всіма неприємними наслідками:

  • Час доставки документів тривалий та незрозумілий: невідомо, де знаходяться в поточний момент і чи дійдуть вони до адресата.
  • Робота по збиранню, впорядкуванню «первинки» та внесення в облікову систему перетворюється на пекельну працю з величезною кількістю помилок, які, зазвичай, знаходяться за участі контролюючих органів.
  • Вартість доставки (конверти, марки) постійно зростає, зокрема, Укрпошта вкотре підняла ціни, востаннє більш, ніж на 50%.
  • Ми використовуємо папір, тим самим погіршуючи екологію, вирубуючи зелені насадження.
  • Архівні приміщення забирають наш час, простір та енергію, не даючи нам вільно думати та дихати.

Власне, для обміну документами ми давно намагаємося якось використовувати технології: факси, сканери… Та всі ці спроби пришвидшують передачу візуальних документів, але не зменшують час обробки «первинки» і все одно вимагають паперової копії-підтвердження.

 

Flydoc –спеціальний модуль, розроблений для обміну електронними документами безпосередньо в обліковій системі 1С, без встановлення додаткового програмного забезпечення.

 

600 000 підприємств вже підключені до платформи

 

 

 1 000 000 первинних документів на день

 

 

 80% скорочення часу на роботу з документами

 

 

 100% законний обмін