acheter cialis en ligne
JooMix

ФО-П Тарнопольський

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг «Твій час»

АБ ОФІС «Типова конфігурація»

 

 

АБ ОФІС «Типова конфігурація»

 

 

 

Продукт АБ ОФІС 4.0 «Типова конфігурація»  орієнтований на мережеве використання та дозволяє підключати до єдиної бази даних до 30 комп'ютерів та/або торгових агентів.

  Також передбачена можливість синхронізації роботи головного офісу та різних підрозділів (філіалів) у інших містах. Є можливість ведення декількох баз даних з автоматичним обміном даними між ними, що значно полегшує управління декількома підприємствами одночасно.

 

  Існують готові рішення на базі АБ ОФІС 4.0 «Типова конфігурація»  для організації обліку в оптово-роздрібній торгівлі, на виробничому підприємстві, в аптеці, закладах громадського/масового харчування, автосервісі та інших видах діяльності. При необхідності програма  може бути адаптована до специфіки діяльності Вашого підприємства.

 

  Користуватися програмою просто – заповніть необхідні поля в формах відповідних документів та довідників – решту операцій програма виконає за Вас.  Друковані форми документів, актуальна інформація та підсумки по залишках товарів та грошей, формування різноманітних звітів.

 

В даній конфігурації доступні можливості:

·         Створення, друк, контроль та облік  документів: рахунки на продаж та закупівлю, накладні приходу та відпуску, довіреності, акти виконаних та прийнятих робіт, документи повернення товарів, прийом та відпуск на реалізацію, податкові накладні, документи переоцінки та інвентаризації та інші.

·         Підключення торгового обладнання: фіскальних реєстраторів, сканерів штрих-кодів, друк цінників для спрощення роботи торгового залу.

·         Ведення баз даних: база покупців та постачальників, працівників компанії, електронних адрес для розсилок, телефонних номерів для холодних  та гарячих дзвінків, тощо.

·         Необмежена кількість складів:  можливість створювати стільки складів, скільки необхідно для ведення обліку, здійснювати переміщення між ними, а також доступні розширені функції резервування товарів. 

·         Ведення обліку фінансів за трьома категоріями: рахунки в банках; каса та готівка в касі; особисті фінанси.

·         Касова книга.

·         Робота з декількома валютами: можливість придбання та реалізації товарів не тільки в національній валюті, а й у будь-якій іншій валюті, крім національної. Спеціальний довідник валют з можливістю щоденного поновлення курсу валют по відношенню до базової валюти (не обов’язково національної).

·         Облік ПДВ - журнал податкових накладних (друковані та електронні форми ПН), журнал «Запити в Єдиний Реєстр Податкових Накладних», можливість розподілу податкового кредиту, тощо.

·         Базовий бухгалтерський облік - журнал типових проведень та формування проведень на основі створених документів; закриття місяця; звіти (оборотно-сальдова відомість,  головна книга, баланс та інші).

·         Широкий перелік різноманітних звітів: за контрагентами, за товарами, за рухом грошей, та інші.

 

Переваги програми АБ ОФІС 4.0 «Типова конфігурація»:

·         Повна безпека та конфіденційність даних – уся інформація зберігається у вас на сервері.

·         Резервне копіювання та налаштування прав доступу для працівників – можливість налаштувати автоматичне резервне копіювання усіх даних та встановити обмежений доступ до перегляду, редагування або внесення даних для конкретних працівників.

·         Відсутність обмежень – ви можете вносити таку кількість товарів, послуг, контрагентів, складів та валют, яку вам необхідно.

·         Вам  не  потрібно  знати  бухгалтерію  –  щоб  вести  облік  в  програмі АБ ОФІС 4.0 «Типова конфігурація» достатньо мати базові навики роботи з комп’ютером та бажання полегшити собі роботу з власним бізнесом.

·         Можливість виокремити особисті фінанси від каси та банківських рахунків.

·         Можливість резервування товарів, встановлення різних націнок (гурт, роздріб) та надання знижок покупцям.

·         Можливість експорту та імпорту даних в MS Excel.

·         Нічого зайвого – лише те, що потрібне для вашого бізнесу.

 

 За допомогою програми АБ ОФІС 4.0 «Типова конфігурація» ви з легкістю перенесете весь ваш облік у електронний вигляд. Зможете контролювати залишки товарів, взаєморозрахунки з партнерами та покупцями, створите зручну клієнтську базу з усією необхідною інформацією. Зможете відслідковувати та аналізувати свої витрати та надходження коштів від покупців.

  Можливості програми АБ ОФІС 4.0 «Типова конфігурація» дозволять вам зекономити час на ведення записів, обрахунки на калькуляторі чи пошуку необхідної комірки в таблиці MS Excel, спростять виведення залишків товарів та грошей на кінець дня.

 Ви зможете розвивати Ваш бізнес ефективніше, аналізуючи продажі, виявляючи ходові товари та послуги, оптимізуючи затрати часу на різні операції.

 

 

 

 
 
 
 
 

 

Навчальне відео на YouTube

 

 

 

ЗАМОВИТИ