acheter cialis en ligne
JooMix

ФО-П Тарнопольський

Офіційний партнер мережі крамниць електронних послуг «Твій час»

Про компанію АБ СИСТЕМА

   

Компанія «АБ Система» вже понад 20 років працює на українському ринку інформаційних технологій. Вона  створює комп'ютерні програми для компаній, що роблять бізнес саме в Україні. Вся увага компанії зосереджена на внутрішньому ринку, на вирішенні його завдань та проблем з управлінським та бухгалтерським обліком.

Цікаво, що компанія «АБ Система» і продукт «АБ ОФІС» з’явилися як побічний результат іншого бізнесу – створення аеростатів.  В 1994 році за відсутності необхідного програмного забезбечення для проведення розрахунків та обліку затратних матеріалів по виробництву аеростатів з’явилась потреба написати свою комп’ютерну програму. А згодом виникла ідея і змінити напрямок бізнесу на більш затребуваний для сучасного підприємництва – почати створення програми для обліку (товарів, послуг, грошей), котра була би зрозумілою для користувача (керівника, бухгалтера, менеджера, підприємця). Сформована команда ідейних засновників та програмістів розвинули свій продукт від невеликої DOS-програми для управлінського обліку до мережевого модульного комплексу «АБ ОФІС».

У 1999 році виставка Enter Ex’99 присвоїла програмі «АБ ОФІС» версії 2.0 (АБ ОФІС 2000) диплом за найкращий продукт виставки.

Окрім участі в численних виставках (з 1996 по 2016 роки), компанія «АБ Система» отримувала компетенції Microsoft, зокрема, в 2008 році – компетенція Microsoft Small Business Specialist.

З 2010 року «АБ Система» є партнером компаній Symantec та Dr.WEB.

Як підсумок 2016 року –  програмний мережевий модульний комплекс «АБ ОФІС» версії 4.0, реліз 18, налічує 21 типовий модуль та 70 спеціальних конфігурацій для бізнесу. Користувачами є більше 3200 компаній на території України.

Компанія займається розробкою конфігурацій «під ключ», що дає змогу отримати саме ті інструменти, що потрібні власнику компанії, менеджеру, бухгалтеру.

Розробник постійно доповнює програму новими інструментами, адаптує  її відповідно до вимог та змін вітчизняного законодавства.

«АБ Система» - це компанія з 20-ти річним досвідом у створенні програмних продуктів та інструментів для управління та обліку в Україні.

Зручно. Надійно. Доступно.

«Ми знаємо, що таке власний бізнес»

Компанія «АБ Система»